Szablony dokumentów ABI kupimy!

Celem akcji jest pozyskanie jak największej liczby szablonów dokumentów związanych z ochroną danych osobowych, które przydadzą się w pracy każdego ABI. Pozyskane w ten sposób szablony będą następnie udostępniane pozostałym użytkownikom programu ABI Administrator – bezpłatnie w ramach serwisu.

Zapraszamy wszystkich, którzy uważają, że wypracowany przez nich szablon dokumentu może być wartościowy także dla innych administratorów bezpieczeństwa informacji.

Stworzymy razem miejsce, gdzie będziemy mogli wymieniać się dokumentami i zawartą w nich wiedzą!

Giełda szablonów dokumentów ABI otwarta!

 

Jak to działa?

Uważasz, że Twój szablon dokumentu jest wartościowy i chcesz, aby inni mogli z niego korzystać. Zgłaszasz się do nas podając branżę, w której pracujesz oraz krótki opis dokumentu. Sprawdzamy czy danego szablonu nie ma już w naszej bazie i określamy jego wartość. Następnie ustalamy warunki finansowe. Zapłata za szablon następuje na podstawie umowy cywilnoprawnej, którą dostarczymy.

Ile płacimy?

To zależy od jakości oraz wartości danego dokumentu. Zakładamy, że cena może wynieść do 200 zł za szablon. W uzasadnionych przypadkach możemy nawet tę kwotę przekroczyć!

Jak przygotować szablon?

W dowolnej formie tekstowej (doc, txt, html). Ważne, aby dokument zawierał shortcody, którymi posługujemy się w programie ABI Administrator. Np. zamiast w dokumencie pisać „Nazwa firmy” używamy shortcodu [organization_name].

Więcej o pracy z szablonami, na przykładzie upoważnienia do przetwarzania danych, można przeczytać tutaj
Przykład szablonu dokumentu upoważnienia do przetwarzania danych osobowych

Od kogo kupujemy szablony?

Od wszystkich użytkowników programu ABI Administrator.

Kto może korzystać z szablonów?

Wszyscy użytkownicy programu ABI Administrator. Bezpłatnie w ramach umowy serwisowej.

No to startujemy!

szablony dokumentów abi

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.