Ceny i zamówienia

CENNIK STANDARDOWY

obowiązuje od 01.07.2016

ABI Administrator program dla ABI

Z powodu zmian w cenniku od 01.07.2016 w celu otrzymania indywidualnej oferty prosimy o kontakt z nami lub wygenerowanie oferty poprzez kliknięcie przycisku „Wygeneruj ofertę” poniżej.

Cena standardowa obejmuje:

  • program do instalacji na własnym serwerze klienta (w sieci LAN lub u dowolnego dostawcy internetowego)
  • licencję na własność (jednorazowa opłata bez żadnych opłat miesięcznych)
  • serwis techniczny w okresie 12 miesięcy (pomoc techniczna i aktualizacje)
  • wsparcie wdrożenia (zdalnie)
  • pomoc merytoryczną ABI

Wygenerowanie oferty nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia! Zamówienie można złożyć na podstawie formalnej oferty i faktury proforma, którą nasz konsultant przygotuje dla Państwa.

CENNIK GOV (urzędy i firmy państwowe)

Dla urzędów i jednostek administracji rządowej oraz samorządowej, przedsiębiorstw państwowych w tym szpitali i szkół oferujemy CENY SPECJALNE! Zainteresowanych prosimy o kontakt.

CENNIK DLA ŚWIADCZĄCYCH OUTSOURCING ABI

Dla firm i osób świadczących usługi zewnętrznego ABI na rzecz innych podmiotów, oferujemy atrakcyjne rabaty specjalne oraz umieszczenie na liście partnerów ABI Administrator. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

CENNIK SaaS/CLOUD

Nowość! Od 01.07.2016 świadczymy usługę hostingu programu ABI Administrator na naszych serwerach! Dzięki temu nie ma potrzeby instalacji żadnego oprogramowania a dostęp do aplikacji odbywa się przez internet. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz utrzymanie techniczne serwera. Zainteresowanych prosimy o KONTAKT